Hizmetlerimiz
15258
page-template-default,page,page-id-15258,bridge-core-2.8.4,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-26.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİMİ

Markaların kurumsal itibarı yükseltmek ve farkındalık yaratmak üzere, Sosyal paydaşlara yönelik iş ve iletişim hedefleri çerçevesinde iletişim faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

KRİZ İLETİŞİMİ VE İTİBAR YÖNETİMİ

Krize açık konularda iletişim stratejilerini belirliyor, konunun kontrollü bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Olası ve istem dışı krizler esnasında ise mevcut kitleye ve marka yaklaşımına uygun bir strateji ile krizi en uygun şekilde yönetiyoruz.

LİDER İLETİŞİMİ YÖNETİMİ

Markaların sözcülerinin kuruma ve projelere iletişim değeri katacak şekilde konumlandırarak, iletişim süreçlerini planlıyor ve yönetiyoruz.

MEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Markaların ve kişilerin durum analizini yaparak gerçekçi ve hedefe odaklı bir strateji oluşturuyoruz. Doğru mesajlarla, doğru zamanda, marka sözcü eşliğinde etkin mecralar aracılığıyla hedeflenen kitleye iletilmesini sağlıyoruz.

ETKİNLİK PLANLAMA DANIŞMANLIĞI

Markaların ihtiyaçları doğrultusunda iş hedeflerine yönelik etkinlikler planlıyor, organizasyon ve uygulama çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

DİJİTAL İLETİŞİMİ DANIŞMANLIĞI

Geleneksel medya iletişimini dijital medya ile birleştirerek iletişimi bir bütün olarak kabul ediyoruz. Markaların genel iletişim stratejisine uygun dijital mecralarla entegre projeler tasarlıyor ve blogger/ influencer iletişimini sağlıyoruz.

KURUMSAL YAYIN YÖNETİMİ

Hedef kitleleri, konseptleri, içerikleri farklılaşmakla birlikte kurumsal dergiler, bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir platform yaratır, okurla kurum arasında iletişim köprüsü kurar. Markaların kurumsal vizyonu çerçevesinde hedef kitlesi için prestijli ve kalıcı bir iletişim kurması için basılı ya da dijital kurumsal yayınlar hazırlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya hesapları, markaların hedef kitleleri ile sürdürmesi gereken kesintisiz iletişim için güçlü iletişim kanallarıdır. Markaların sosyal medya hesaplarının analizler ve strateji belirlendikten sonra mecra özelliklerine ve trendlerine göre içerik planı oluştururuz, içerikleri oluşturup paylaşımlarını sağlıyoruz.

WEB TASARIM

Kurumsal kimlik ve markayı yansıtacak, özel tasarlanarak çizilmiş, güncel teknoloji kullanılarak kodlanmış, mobil uyumlu, SEO altyapılı kurumsal web sitesi tasarlıyoruz. Ayrıca markaların web siteleri için içerikler hazırlıyoruz.